Profil společnosti DSCONSULT GROUP - nabízíme zavedení a údržbu norem ISO 9001, 14001, OHSAS 18001, IEC 27001Více informací o společnosti DSCONSULT GROUP s.r.o.

Naše společnost začala poskytovat své služby od roku 2005 pod hlavičkou fyzické osoby současného jednatele společnosti. V té době se začal formovat tým specialistů, který do té doby působil v různých firmách na různých manažerských postech. Právě tyto praktické zkušenosti jsou naši jednoznačnou devizou v rámci našich nabízených služeb.

V roce 2008 se firma transformovala na společnost s ručením omezeným a přišly rovněž první zahraniční projekty, především na Slovensku a Německu. Z pohledu většiny realizovaných projektů vyplývá, že jsme moderní, dynamicky se rozvíjející poradenskou a obchodní společností v rámci České republiky a Slovenska.

Vzhledem ke skutečnosti, že poradenské firmy nejsou zastřešovány žádnou institucí jako je tomu např. u daňových poradců, reklamních agentur atp., rozhodli jsme se v roce 2006 všem našim zákazníkům naši erudovanost v souladu s odbornými znalostmi a zkušenostmi jednoznačně deklarovat zavedením systému managementu kvality. Postupně pokračujeme v nastoleném trendu a s přibývajícími nabízenými službami průběžně certifikujeme vlastní postupy řízení.

Disponujeme dostatečným počtem kvalifikovaných zaměstnanců, kteří mají bohaté zkušenosti ze zajímavých realizovaných projektů.

Za dobu našeho působení na trhu jsme úspěšně realizovali desítky projektů v organizacích různých velikostí a předmětů podnikání.

Dlouhodobě prioritně spolupracujeme s celosvětově uznávanými certifikačními autoritami TÜV SÜD a United Registrar of Systems.

Poslání naší společnosti nejlépe vystihuje naše motto: "Poradenství profesionálně".

Přejeme si přispívat našim profesionálním přístupem, seriózností a loajalitou k obecnému prospěchu českých firem a pomáhat jim být úspěšnými organizacemi jak na tuzemském, tak i zahraničních trzích.


Certifikáty ISO

Neváhejte nás kontaktovat

odkaz na mapy.cz DSCONSULT GROUP s.r.o.
Poděbradova 2017/61
702 00 Moravská Ostrava
telefon: +420 603 277 576
e-mail: info@dsconsult.cz

Můžete také zobrazit kompletní kontakty, nebo zde vložte telefon či e-mail a my se Vám ozveme:


Vybráno z referencí

ČSAD Uherské Hradiště a.s.

ČSAD Uherské Hradiště a.s.
nákladní a osobní doprava, servisní služby